Hostel Os Pampas
Το ξενοδοχείο Hostel Os Pampas Florianópolis περιλαμβάνει 18 δωμάτια και απέχει μόνο 11 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Praia dos Ingleses.
Αυτό το ξενοδοχείο απέχει περίπου 3 χλμ. από το Πάρκο Agua Show και περίπου 24 χλμ. από σιδηροδρομικό σταθμό Main Bus. Η Παραλία Santinho βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια.
Το Os Pampas προσφέρει δωμάτια με αίθριο και μπαλκόνι, σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με internet υψηλής ταχύτητας και δορυφορική τηλεόραση. Επίσης, έχει προσωπική θυρίδα ασφαλείας, μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού.
Μπορείτε να περπατήσετε 13 λεπτά μέχρι το Tropicalia Bar ή να φάτε στο Bauru Especial, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz30 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Main Bus Station24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χρηματοκιβώτιο
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Όλα τα παιδιά μέχρι 16 μπορούν να κοιμηθούν σε ένα επιπλέον κρεβάτι με R$ 25 για κάθε άτομο ανά διανυκτέρευση.
- Η τιμή για ένα επιπλέον κρεβάτι για μεγαλύτερα παιδιά/ενήλικες είναι R$ 30 για κάθε άτομο ανά διανυκτέρευση.
- Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz βρίσκεται σε απόσταση 30 χλμ. από τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas ξεκινούν από 26$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas;
Σε τo ξενοδοχείο Hostel Os Pampas μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Κοινόχρηστο δωμάτιο, Οικογενειακό δωμάτιο και Μεγάλο δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.